HPL COMPACT TERASINĖS LENTOS

 
HPL compact itin sparčiai populiarėjanti medžiaga, kuri dažniausiai naudojama fasadų apdailai, stalviršių ir baldų gamybai, WC kabinoms bei pertvaroms. Pristatome dar vieną HPL compact plokščių panaudojimo galimybę - GRINDŲ IR LAUKO TERASŲ ĮRENGIMAS.
 
Decking” HPL compact terasinės lentos turi 4 specialias neslystančias grublėtas paviršiaus struktūras, kurios maksimaliai sumažina paslydimo galimybę net ir esant šlapiam paviršiui. Plokštės visiškai neįgeria drėgmės, spalva yra apsaugota nuo UV saulės spindulių, o paviršius nuo įbrėžimų. HPL compact terasinės lentos yra ne tik ilgaamžės, bet nereikalauja absoliučiai jokios priežiūros.
 
ATSPARUMAS
 
Dėl savo išskirtinių savybių “Decking” HPL compact terasa nebijo, šalčio, karščio, saulės, lietaus, sniego, ledo, baseino ar jūros vandens, vyno, kavos, aukštakulnių, cigarečių, kepsninių, peilių, šakučių, sunkių daiktų, įvairių chemikalų ir t.t. Terasinės lentos yra patvarios ir kokybiškos. 
 
STORIS
 
HPL compact terasoms naudojamos nuo 8mm iki 14mm storio plokštės. Jų storis parenkamas atsižvelgiant į pasirinktų segmentų dydžius, reikiamą apkrovą bei laikančiųjų profilių tankumą. Terasinės lentos yra gaminamos profesionalų, todėl gali būti ramūs dėl kokybės. Terasinės lentos puikiai tiks šiuolaikėms terasoms. 
 
SPALVOS
 
Galimybė rinktis net iš 25 medžio ar betono natūraliai atrodančių medžio bei betono rašto spalvų. 
 
NERIBOJANTYS FORMATAI
 
HPL compact terasoms gaminamas formatas yra 1220x2440, 1220x3050 mm. Iš jo galima pjauti bet kokio ilgio, pločio, net gi bet kokios formos segmentus, kurių kraštai apdirbami ir suapvalinami CNC staklių pagalba, kad būtų saugu bei komfortiška basoms pėdoms ir pėdutėms. Terasinės lentos gali būti įvairių spalvų.