ALIUMINIO LAMELĖS

ALIUMINIO LAMELĖS – UNIVERSALIAM ARCHITEKTŪRIAM NAUDOJIMUI
 
SARAY aliuminio lamelės yra gaminamos vienoje didžiausių aliuminio produkcijos gamintojų, Turkijos SARAY gamykloje. Daugiau nei pusę (55%) savo produkcijos įmonė eksportuoja į 45 skirtingas pasaulio šalis. Saray produkcija turi CE ženklą, kuris įrodo, jog produktas buvo įvertintas ir atitinka ES saugos, sveikatos ir aplinkos apsaugos reikalavimus.
 
Aliuminio lamelės – itin universalus sprendimas architektūroje. Kaip medžiaga dažnai naudojama eksterjere: fasadams, stoginėms. Interjere: luboms, sienoms.
  • Galimas formos pasirinkimas.
  • Dešimt matinių grublėtų medienos spalvų.
  • Daugybe pritaikymo variacijų.
  • Galimos visos RAL spalvos. Speacialus grublėtumo, blizgumo pasirinkimas.
  • 20 metų padengimo garantija.
 
MEDŽIO RAŠTO ALIUMINIO LAMELĖS
 
Nekeisdamos savo išvaizdos medžio rašto aliuminio lamelės gyvuoja dešimtmečius. Nebijo agresyvių aplinkos sąlygų, vieną kartą sukurtas objektas nebekels rūpesčių. Tik džiugins akį ir nebereikalaus priežiūros.
 
Ilgai išliekantis, grublėtas paviršius lamelei suteikiamas ne klijuojant ją medžio lukštu, o pasitelkiant speacialią dažymo technologiją, padengiant lamelę dviem dažų sluoksniais, suteikiančiais dažomam paviršiui visišką panašumą į natūralią medieną. Po dažymo ruošinys nardinamas į speacialų tirpalą, suteikiantį lamelės paviršiui prabangaus matiškumo bei šiurktšumo.
 
ALIUMINIO LAMELĖS INTERJERE
 

Galerija

 

Susisiekite