SARAY ALIUMINIO KOMPOZICINĖS PLOKŠTĖS

SARAY aliuminio kompozicinės plokštės yra gaminamos vienoje didžiausių aliuminio produkcijos gamintojų, Turkijos SARAY gamykloje. Daugiau nei pusę (55%) savo produkcijos įmonė eksportuoja į 45 skirtingas pasaulio šalis. Saray produkcija turi CE ženklą, kuris įrodo, jog produktas buvo įvertintas ir atitinka ES saugos, sveikatos ir aplinkos apsaugos reikalavimus.


Aliuminio kompozicinė plokštė - tai tvirta, lengva, tolygi ir daugiasluoksnė medžiaga susidedanti iš aliuminio lakštų, padengtų apsaugine danga bei vidurinio polimerinio sluoksniu. Plokštės pasižymi didelėmis pritaikymo galimybėmis (dekoratyvinis fasadų ir sienų dengimas, pastatų rekonstrukcija, stogų dengimas, transporto priemonių išorės ir vidaus įrengimas, kelio ženklų gamyba, interjero ir baldų elementai) bei paprastu apdirbimu (lengvai pjaustomos, lenkiamos, frezuojamos bei gręžiamos).


Aliuminio kompozicinės plokštės yra atsparios UV spindulių poveikiui, nepalankioms oro sąlygoms, korozijai bei pasižymi ypač geromis terminėmis savybėmis.

Fasadams naudojamos SARAY aliuminio kompozicinės plokštės yra 4 mm. storio, o aliuminio sluoksnis su gruntuota vidine puse sudaro 0,5 mm. Fasadinės plokštės yra padengtos trijų sluoksnių KYNAR 500 PVDF  dažais. Šis padengimo būdas gamintojui leidžia suteikti 20 metų garantiją, kuri galioja net ir labiausiai saulėtose šalyse.

Aliuminio kompozicinė plokštė gali būti dviejų pločių: 1250 mm ir 1500 mm. Standartinis plokščių ilgis yra 3200 mm, tačiau esant poreikiui galima užsakyti bet kokį plokščių ilgį iki 6000 mm. Standartiniai formatai ir spalvos laikomos sandėliuose, todėl pristatymas užtruks vos 5-7 dienas.

Spalvų paletė:

 

SARAY Nano PVDF

Saray kompozicinės plokštės gali būti gaminamos NANO PVDF paviršiaus padengimu arba dar kitaip vadinamu, kaip „savaime nusiplaunančiu fasadu“, kuris leidžia užpildyti net ir menkiausius paviršiaus nelygumus. NANO PVDF padengtas paviršius išsiskiria spindesiu, o aliuminio kompozicinė plokštė nesugeria jokių dažų (net ir permanentinio markerio), ant paviršiaus nelimpa purvas, dulkės, nesilaiko vanduo.

NANO PVDF dengtas plokštes architektai bei užsakovai dažniausia renkasi aukštiems pastatams bei itin tamsių spalvų fasadams, statiniams esantiems šalia judrių gatvių, geležinkelių ar oro uostų. Toks fasadas nekels rūpesčių ir nereikalaus jokių papildomų išlaidų, siekiant pastatą nuolatos išlaikyti švarų bei tvarkingą.

 
ALIUMINIO KOMPOZITAS INTERJERE
 

Galerija

 

Susisiekite